پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی

مطالب دیگر:
دانلود پروپزال آماده رشته روانشناسی با موضوع رابطه انعطاف‌ پذیری کنشی صمیمیت و ویژگی‌ های شخصیتی با سازگاری زناشویی دانشجویان متاهلبررسی وتاثیر نظم عمومی در حقوق بین الملل خصوصیبررسی مدیریت دانش بر نو آوری سازمانیپاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی( زندگی در نواحی مختلف جهان )بزهکاری در جامعه و عوامل موثر بر رفتار بزهکاری در نوجوانان و جوانانپاورپوینت پروژه مهندسی نرم افزار سیستم داروخانهپاورپوینت با عنوان بتن سبکآموزش پروپوزالعوامل فیزیولوژیکی و تاثیر آن بر دقت پرتاب آزاد بسکتبال تحقیق بسیار کامل تربیت بدنیپاورپوینت درس پانزدهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی( بازگشت از سفر حج )نرم افزار اکسل طرح توجیهی به همراه فرم خام طرح توجیهیعوامل شناسایی استرس‌زا در شرکت ارتباطات کشور و تأثیر آن بر عملکرد کارکنانتاثیر هزینه ­های نمایندگی بر شاخص ­های عملکرد شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهرانبررسی اجزاء فرار شیمیایی موجود در اسانس گیاهمقایسه سیستم های بازداری، فعال سازی مغزی و عامل های شخصیتی افراد وابسته به مواد و افراد سالمبررسی رابطه بین قیمت­گذاری نادرست سهام و پاداش مدیران با سرمایه­گذاری شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهرانفایل صوتی ویژه مجردها<ازدواج کتابچه ساخت محصولات آرایشی بهداشتیحمل‌و‌نقل مواد خطرناکطبقه بندی مواد شیمیاییپاورپوینت جامع درباره آتشتجهیزات حفاظت فردیخطرات جرثقیل های متحرکایمنی در کارگاه های ساختمانیتمام راههای راجع به شناخت ودرمان اختلالات اضطرابی و روانی

مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابیقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
کلمات کلیدی فایل: پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,دانلود پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست,دانلود پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست,پاورپوینت ارزشیابی چیست,دانلود پاورپوینت ارزشیابی چیست,دانلود نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی ,تحقیق نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,دانلود تحقیق نکات تربیتی

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم0/288 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بسیاری از معلمان نگران اتمام برنامه های درسی خود هستند بدیهی است بخشنامه ها و دستورالعمل های اداری و اجرایی در تولید این نگرانی نقش عمده دارند و باعث افت کیفی کار آنان می شود. برای رفع این نگرانی باید چاره اندیشی کرد تا کیفیت فدای کمیّت نشود.

به عنوان معلم باید عمیقاً باور داشته باشیم که هر دانش آموز قابلیت رشد و یادگیری را دارد به شرط آنکه ما ابزارهای سنتی ارزشیابی را که بدون توجه به تفاوت های فردی، فقط به دنبال نقطه ضعف هاست رها کنیم و ابزاری بسازیم که توانایی ها را شناسایی کند و به دانش آموز اعتماد به نفس بخشد و زمینه را به گونه ای مهیّا کنیم که نمره گرایی از بین برود و معلم و دانش آموز و اولیا همه به دنبال کیفیت کار باشند نه کمیت.

ارزشیابی:

هر کاری که قضاوتی به همراه داشته باشد ارزشیابی است که بعضی از مواقع سنجش و ارزشیابی معادل به کار می روند، اما به واقع هم معنا نیستند. سنجش، اندازه گیری عملکرداست و مشتمل بر قضاوت نیست و این نقش بر عهده ارزشیابی است.

در واقع امتحان نوعی ارزشیابی است که طبق اصول معینی انجام می شود و وسیله ای برای توصیف تغییر رفتار دانش آموز در جهت اهداف آموزش و پرورش و کمک به بهبود یادگیری است که 7 هدف اساسی را به دنبال دارد.

1- کمک به یادگیری دانش آموز

2- کمک به یادگیری دانش آموز برای آشنایی باهدف های آموزشی درسی

3- برانگیختن رغبت و علاقه ی دانش آموزان به یادگیری

4- تصمیم گیری برای شروع مراحل بعدی تدریس

5-اصلاح روش تدریس

6- ارتقا و طبقه بندی دانش آموزان

7- تصحیح نتایج فعالیّت های فراگیران و دادن بازخورد به آنها.

هدف ارزشیابی خدمت به آموزش است، نه در کمین نشستن برای غافلگیر کردن دانش آموز و محک زدن او با معیار آنچه «نمی داند» فرهنگ موفقیّت رامی توان با کاربرد روش صحیح در آموزش و ارزشیابی بر فضای کلاس غالب کرد.

اطّلاعات حاصل از سنجش و ارزشیابی مستمر هر دانش آموز باید به این پرسش معلم پاسخ دهد که این دانش آموز در کجا قرار دارد و من برای پیشرفت او چه می توانم بکنم نه اینکه معلم نتیجه گیری کند که مثلاً این دانش آموز زیر حد متوسط یا کند ذهن یا تیزهوش است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
ارزشیابی
مواردی که در ارزشیابی ها با ید رعایت کرد
دسته بندی ارزشیابی های آموزشی
فواید ارزشیابی تکوینی
چه موقع ارزشیابی معتبر است
ارزشیابی توصیفی
پایان

عنوان : نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 292 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,دانلود پاورپوینت نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست,دانلود پاورپوینت ارزشیابی آموزشی چیست,پاورپوینت ارزشیابی چیست,دانلود پاورپوینت ارزشیابی چیست,دانلود نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی ,تحقیق نکات تربیتی و آموزشی ارزشیابی,دانلود تحقیق نکات تربیتی